تحویل به موقع

فرایند ثبت سفارشات شما، از ابتدای انتخاب آن و از لحظه ی انجام، پیگیری میشود و در سریع ترین زمان ممکن به آدرس و کد پستی شما ارسال میشود. در این مسیر، از ابتدای ثبت سفارش تا تحویل آن، روند و مراحل خرید از طریق پنل پیامکی به شما اطلاع داده می شود. بنابراین در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل داده شده و میتوانید بدون نگرانی از خرید خود لذت ببرید.

دقت در انتخاب گزینه ها هنگام خرید، موجب رضایتمندی و تجربه ای لذت بخش از خرید شما می شود.

ضمانت بازگشت کالا
ضمانت بازگشت کالا تمامی محصولات با عکس های داخل سایت دارای تطابق است. امکان تفاوت رنگ جزئی به علت نور پردازی در زمان عکاسی وجود دارد. در صورتی که در مشخصات ظاهری عدم استفاده از محصول رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تعویض تا 7 روز امکان پذیر بوده و هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. در زمان فروش ویژه امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد ( تعویض در زمان فروش ویژه فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است. )
پرداخت آسان
پرداخت آسان شما میتوانید تنها با چند کلیک بدون مشکل، پرداخت خود را انجام دهید و منتظر تحویل سفارشات خود بمانید. درگاه پرداخت زرین پال، اطمینان خرید امن و مطمئین را برای شما تضمین کرده است. سایت تراز صنعت زیر نظر کارشناسانی خبره بوده که در مواجه با هر نوع مشکلی آن را فورا حل میکنند، تنها لازم است حین پرداخت فیلترشکن خود را خاموش کنید تا از تجربه خریدی خوشایند بهره مند شوید .
مشاوره تخصصی کالا

مشاوره تخصصی

درصورتی که در انتخاب محصول یا برند آن دچار سردرگمی بودید، میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را به بهترین گزینه برسانند و بتوانید از خرید خود نهایت رضایت را داشته باشید.

شماره تماس:

09129575598                02166726871